برزگرزاده عضو شورای شهر:باید شاهین تقویت شود،از شهردار می خواهم مصوبه هفتصد میلیونی در مورد ایرانجوان را اجرایی کند

شناسه خبر: 24144
تاریخ انتشار: 25 آذر 1398

 

عضو شورای شهر بوشهر گفت: تیم فوتبال لیگ برتری شاهین شهرداری این شهر باتوجه به موقعیت خاصش در جدول باید برای نیم فصل دوم رقابت‌ها تقویت شود.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از ایرنا ،عبدالخالق برزگرزاده روز دوشنبه در حاشیه نشست علنی شورای شهر بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: کار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر آغاز شده و خبرهایی مبنی  بر جدایی دو بازیکن تاثیر گذار شاهین به  دلیل عدم پرداخت ۵۰ درصد مطالبات آنها طبق قرار داد به گوش می رسد.

وی بیان کرد: سرمربی شاهین  نیز یک لیست هفت نفره بازیکن برای جذب داده که شاید نتوان همه آنها را جذب کرد ولی باید با یک برنامه ریزی و تامین منابع مالی تعدادی از بازیکنان مورد نظر به طور قطع جذب شوند.

برزگرزاده  ادامه داد: حضور شاهین در لیگ برتر باعث  ایجاد شور و نشاط در بین مردم شده و ما یک نیم فصل وقت داریم تا با ترمیم تیم و جذب بازیکنان توانمند این سرمایه که با حمایت‌های خوب مدیریت شهری  به دست آمده در لیگ برتر  حفظ شود.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: در صورت سقوط شاهین هم شهرداری در از دست دادن یک  سرمایه ارزشمند ضرر می کند و هم یک  نارضایتی بزرگ برای فوتبال دوستان بوشهری ایجاد می‌شود.

برزگرزاده ادامه داد: بوشهری‎ها  با شور و شوق خاصی هر هفته بازی‌های شاهین در لیگ برتر را پیگیری می‌کنند از این رو ضرورت دارد با تامین منابع مالی هم مطالبات بازیکنان طبق قرارداد پرداخت و هم اینکه زمینه جذب چند بازیکن کار آمد فراهم شود.

وی در ارتباط با تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر نیز گفت: از شهردار بوشهر درخواست دارم مصوبه هفت میلیارد ریالی شورا در مورد تیم ایران جوان نماینده استان در لیگ دسته دوم کشور را اجرایی کند تا در پایان فصل شاهد صعود این تیم به لیگ دسته یک فوتبال کشور باشیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.