محبی ،ستاره ای که صفحه اینستاگرام ندارد

شناسه خبر: 25311
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1398

اگر چه فوتبال در ایران حرفه ای نیست از این زاویه که بازیکن ساعت ۸ به باشگاه نمی رود و ساعت ۴ از دفتر باشگاه خارج نمی شود؛ اما برخی از بازیکنان ایرانی به طور کاملا حرفه ای با فوتبال برخورد می کنند.

این رفتار حرفه ای و سختکوشی آنها و هم چنین گذر از لذت ها نتایج بهتری برایشان در فوتبال بهمراه داشت. یکی از این بازیکنان علیرضا جهانبخش بود که از تیم داماش گیلان به نایمخن هلند رفت و در حال حاضر بازیکن باشگاه برایتون است. او در روزهایی که هنوز فوتبالش شکل نگرفته بود و به قولی جای پایش در فوتبال محکم نشده بود زبان یاد گرفت و این موضوع به او کمک کرد وقتی برای بازی به هلند رفت به خوبی با مربیانش و هم چنین همبازیانش ارتباط برقرار کند که این بطورحتم در موفقیت او در فوتبال هلند تاثیر گذار بود. حتما به خوبی به یاد دارید که در گذشته برخی از ستاره های فوتبال ایران در بهترین تیم های خارجی به خاطر ندانستن زبان موفق نبوده اند.

 

یکی دیگر از این بازیکنان محمد محبی است. بازیکنی که فصل گذشته با قرارداد ۵۰ میلیون تومانی برای شاهین شهرداری بوشهر بازی می کرد و البته با گل هایش و پاس گل هایی که دراین تیم داد نقش پر رنگی در صعود شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر داشت. او زننده گل صعود تیم در بازی پایانی در برابر سرخپوشان پاکدشت بود. عقد قرارداد با سپاهان، دعوت توامان به تیم امید و تیم ملی همراه با صعود به لیگ برتر سه اتفاق خوب برای محمد محبی بود و اما این بازیکن با رفتارهایی که داشت نشان داد درک خوبی از موفقیت ها دارد و موفقیت ها او را از راه بدر نمی کند.

 

محمد محبی که دانشجوی دانشگاه دولتی است اینروزها در کنار فوتبال زبان می خواند. قرارداد او با سپاهان میلیاردی نیست اما به تازگی پک دستگاه ریکاوری را به ارزش ۸۰ میلیون تومان خریداری کرده است! این در حالی است که خیلی از بازیکنان ایرانی حاضر نمی شوند چنین هزینه ای برای فوتبال خود انجام دهند و همه ی امکانات را از باشگاه طلب می کنند. از همه مهمتر محمد محبی فعالیتی در فضای اینستاگرام ندارد. به واقع صفحه ای در اینستاگرام ندارد که بخواهد ساعت ها در آن چرخ بزند. محمد محبی به جای این کار در اردوی تیم و ساعات فراغت فیلم بازی هایش را تماشا می کند  و از بزرگ ترهای تیم برای بهتر بازی کردن مشورت می گیرد.

 

قطعا به خاطر همین رفتار است که اینروزها شاهد بازیهای خوبی از او در ترکیب سپاهان در بازی های لیگ قهرمانان آسیا هستیم. و البته این روند می تواند هم چنان ادامه داشته باشد و درنهایت به حضور در تیم های خوب خارجی ختم شود. برای محمد محبی موفقیت در فوتبال محدود نیست و می خواهد با رفتار حرفه ای و البته دور از شو جلوتر و جلوتر برود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.