افاضلی: کاری از دست کادرفنی برنمی‌آید،امیدوارم بردهای استقلال مقابل ما شروع نشود!

شناسه خبر: 26226
تاریخ انتشار: 11 تیر 1399

 

به گزارش فوتبال بوشهر و به نقل از میزان، هومن افاضلی در خصوص شکست دو بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: ابتدا به تیم صنعت نفت بابت به دست آوردن این پیروزی تبریک می‌گویم. ما در این بازی برخی از بازیکنان را در اختیار نداشتیم، ولی علی‌رغم این موضوع، خصوصا در ۱۵ دقیقه پایانی حتی شانس این را داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم.

 

داور یک پنالتی برای ما نگرفت
وی افزود: شاید اگر داور بازی آن خطای پنالتی در نیمه اول را برای ما می‌گرفت شرایط بازی تغییر می‌کرد و در نهایت نتیجه هم چیز دیگری می‌شد. به هر حال در فوتبال از این مسائل وجود دارد و اشتباهات داوری هم بخشی از آن است. از داوران مسابقه تشکر می‌کنم، آنها تیم جوان و باشخصیتی بودند.

 

تیم ما نوسان دارد
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره عملکرد تیمش مقابل صنعت نفت گفت: ما باید با تمرکز بیشتری بازی و مواردی که در تمرینات گفته شده را به خوبی در مسابقه اجرا کنیم. متاسفانه تیم ما نوسان دارد که این مشکل باید برطرف شود. چیز‌هایی که پیش‌بینی کرده بودیم در زمین مسابقه اتفاق افتاد و متاسفانه دقیقا از همانجایی که فکرش را می‌کردیم دو گل خوردیم.

 

با وجود این مشکلات کاری از دست کادرفنی برنمی‌آید
افاضلی در مورد مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی و اثرات آن در عملکرد این تیم، تصریح کرد: تیم‌ها ثبات ذهنی و شخصیتی خود را از محیطی که برای‌شان فراهم می‌شود می‌گیرند. وقتی بازیکنان از خوابگاه بیرون می‌شوند، وقتی زمین تمرین را می‌بندند و به ما اجازه برگزاری تمرین نمی‌دهند یا وقتی بازیکن رباط پاره می‌کند و باشگاه توجهی به این بازیکن نمی‌کند و مسائل زیاد دیگری از دست پیش می‌آید، خب طبیعی است که این موارد روی عملکرد تیم و بچه‌ها تاثیر می‌گذارد. بازیکن وقتی می‌بیند باشگاه برای او ارزش قائل نیست انگیزه‌اش کم می‌شود و در این شرایط کاری هم از دست کادرفنی برنمی‌آید.

 

امیدوارم برد‌های استقلال از بازی با ما شروع نشود
وی در پایان با اشاره به بازی بعدی تیمش مقابل استقلال و اینکه آبی‌پوشان از این بازی فقط برد می‌خواهند و پارس جنوبی هم نیاز به پیروزی دارد، خاطرنشان کرد: نتیجه بازی را فقط خداوند می‌داند. حداقل ۱۰ نفر از بازیکنان فعلی استقلال شاگردان من بوده‌اند و می‌دانم که تیم خوبی هستند. مطمئنا فوتبال خوبی را شاهد خواهیم بود. اگرچه استقلال در بازی‌های اخیرش نتایج جالبی کسب نکرده، اما روند این تیم رو به رشد بوده است. در نهایت امیدوارم که برد‌های استقلال از بازی با پارس جنوبی شروع نشود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.