مهدی تارتار:مردیم تا بردیم،۱۲ بازی پاداش طلب داریم که نداده اند،حیف است مشکل مالی داشته باشیم!

شناسه خبر: 5251
تاریخ انتشار: 14 آذر 1396

مهدی تارتار در نشست خبری گفت: فقط می گویم که ما مردیم تا بردیم فشار زیادی روی تیم ما بود بخصوص در نیمه دوم موقعیت های زیادی را در نیمه اول از دست دادیم و درنیمه دوم اشتباه های ما بیشتر شد و بازیکنان دچار استرس گرفتند. بازیکنان سیاه جامگان هم خیلی جنگیدند و اگر در هر بازی اینقدر تلاش کند پیروز و موفق می شوند.

وی افزود: همه می گویند پارس جنوبی تیمی متمول است اما ما یک سوم تیم های دیگر هزینه کردیم .

وی افزود: طبق قول و قرارهای باشگاه هم به ما عمل نشده و ۱۲ بازی است که بازیکنان ما پاداش طلبکارند اما پولی به بازیکنان داده نشده است. همه فکر می کنند تیم پارس جنوبی شرایط مالی خیلی خوبی دارد در حالیکه اینطور نیست. همانطور که دولت به استقلال و پرسپولیس کمک می کند امیدواریم به ما هم کمک شود.استان ما پتانسیل حمایت از تیم لیگ برتری را دارد و باشگاه ما نباید مشکل مالی داشته باشد. حق مردم و استان بوشهر است که یک تیم لیگ برتری داشته باشند. هزینه تیم ما زیر ۱۲ میلیارد تومان است. یک تیم کم هزینه در لیگ برتر هستیم و حتی قول های پاداش ها هم عملی نشده است.

تارتار تصریح کرد: از مدیریت اقتصادی پارس جنوبی انتظار کمک داریم. حیف است که تیم ما دچار مشکل مالی شود. به قول ها عمل نکرده اند با این حال بازیکنان تا نیم فصل تمام تلاش شان را برای موفقیت تیم فوتبال شهر جم و استان بوشهر انجام دادند. از مسئولان استانی انتظار کمک داریم. مشکلات مالی باشگاه باید رفع شود. بزرگترین دغدغه ما اکنون مسایل مالی است.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اینکه تیمش در دیدار با پارس جنوبی طراوت همیشگی را نداشت گفت: در نیمه اول موقعیت های گلزنی زیادی از دست دادیم و در نیمه دوم خوب عمل  نکردیم و بازیکنان ما دچار استرس شدند بخاطر بازی های گذشته استرس بر تیم حاکم شد.

تارتار درمورد داور مسابقه گفت: نمی دانم چرا در شهر خودمان داوری علیه ما سوت می زند. داور امروز جوان بود ولی نمی دانم چرا اینگونه در شهر خودمان علیه ما هستند. قبل از پنالتی یکی دو صحنه مشکوک به پنالتی بود که داور آن را اعلام نکرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.