گلایه مدافع پارس جنوبی جم از مشکلات مالی:شب عید دست خالی به خانه می رویم!

شناسه خبر: 8481
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1396

سال ۹۶ برای پارس جنوبی یک سال خوب بود. این تیم با قهرمانی در لیگ یک به لیگ برتر آمد و توانست یک نیم فصل را در بالاترین نقاط جدول سپری کند.

این تیم هرچند در نیم فصل دوم در کسب نتیجه افت کرد اما هنوز در رتبه ششم قرار دارد و امیدوار است که با کسب نتیجه خوب در بازی های باقیمانده به سهمیه آسیایی دست یابد.

مجتبی لطفی مدافع پارس جنوبی در رابطه با شرایط تیمش در این روزها گفت:« ما به غیر از مشکلات مالی ، مشکل دیگری نداریم. تمرینات خوبی داشتیم و دو بازی دوستانه مقابل سپاهان و اکسین برگزار کردیم. بازی با سپاهان که در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد کیفیت بالایی داشت و در حد یک بازی رسمی و مهم در لیگ برتر بود.»

او افزود:« اکسین هم یکی از تیم های خوب لیگ یکی است که بازی خوبی مقابل آن ها داشتیم. فردا هم یک بازی با پیکان داریم که این بازی هم یک بازی خوب برای ما است.»

مدافع پارس جنوبی دررابطه با مشکلات مالی این باشگاه گفت:« مشکلات مالی هنوز حل نشده و متاسفانه هیچکدام از وعده هایی که به ما دادند عملی نشده است. این باعث شد تا شب عید با دست خالی به خانه برویم. بچه ها به همین خاطر تمرکزشان را از دست داده اند. در این شرایط مسئولان استان و وزارت باید به فکر تیم و بچه ها باشند.»

لطفی اضافه کرد:« ما دنبال کسب سهمیه هستیم و این برای هرتیمی و هر استانی ارزشمند است اما به شرطی که‌ مورد حمایت قرار بگیریم.» او در پایان با اشاره به بازی این تیم برابر سپیدرود در هفته بیست و ششم گفت:« بازی با سپیدرود بازی سختی است چرا که این تیم می خواهد از منطقه سقوط فرار کند و ما هم اگر می خواهیم در جمع مدعیان قرار بگیریم باید سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.»

 

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.