محبی ستاره سپاهان در “هزاع بن زائد”/ این بوشهری ،اولین بازی آسیایی و اولین گل

شناسه خبر: 25254
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1398

محمد محبی هر چقدر در بازی های تیم امید دیده نشد، در ترکیب سپاهان می درخشد و در دیدار برابر العین به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

سپاهان امروز در بازی اول خود در امارات از ساعت ۱۸:۲۰دقیقه به مصاف العین امارات رفت و موفق شد قهرمان سابق  آسیا را با ۴گل درهم بکوبد تا گام اول را در گروه سخت آسیا محکم بردارد.

در روزی که همه بازیکنان سپاهان عملکرد خوبی داشتند، این محمد محبی ۲۰ساله بود که خودش را به عنوان بهترین بازیکن و بالاتر از ستاره های گران قیمت سپاهان و تیم العین معرفی کرد؛ بازیکنی که هیچ شباهتی به محمد محبی تیم امید ایران ندارد و همچنان مهره ای کلیدی برای امیرقلعه نویی و سپاهان به شمار می رود.

 

 

طلایی پوشان اصفهانی در شرایطی موفق شدند، برای اولین بار تیم العین را در هفتمین مصاف رودرروی دو تیم شکست دهند، که محبی خودش با جایگیری مناسب گل اول بازی را ثبت کرد.  جوان مستعد سپاهانی ها سپس با شروع نیمه دوم و با ایجاد فشار روی خط دفاع العین، زمینه ساز اشتباه مرگبار مدافع العین و گل استنلی کی روش شد  و روی گل سوم نیز تاثیر مستقیمی گذاشت.

 

 

محمد محبی در اولین نمایش آسیایی اش مقابل العین، خطری دایمی برای مدافعان و دروازه بان تیم حریف بود  و با ثبت گل اول، نقش مهمی در رسیدن تیمش به صدر جدول گروه چهارم مسابقات داشت؛ جایی که تیم های السد قطر و النصر عربستان در دیگر دیدار گروه به تساوی ٢ بر ٢ دست یافتند تا در روز اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا همه چیز بر وفق مراد سپاهان و ستاره های جوان و باتجربه اش پیش رفته باشد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.