ترکمان به سپاهان پیوست،پارس جنوبی جم شکایت میکند!

شناسه خبر: 24560
تاریخ انتشار: 12 دی 1398

مهدی ترکمان با قراردادی به مدت یک‌ونیم فصل به سپاهان اصفهان پیوست و از پارس جنوبی جدا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی ترکمان یکی از بازیکنان پارس جنوبی جم بود که در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر عملکرد خوبی را از خود بر جا گذاشت و با توجه به پیشنهادهایی که از باشگاه‌های بزرگ فوتبال کشورمان داشت قبل از دیدار با پیکان، قرارداد خود را با پارس جنوبی به صورت یک طرفه فسخ کرد.

مسؤولان باشگاه پارس جنوبی بعد از خبر فسخ یک طرفه قرارداد ترکمان با این باشگاه، اعلام کردند که وی مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده و با باشگاه قرارداد دارد و نمی‌تواند از تیم جدا شود و نامه‌هایی نیز در این خصوص به فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌اند.

مراد مرادی سرپرست مدیرعاملی پارس جنوبی در خصوص ترکمان گفته: او بازیکن ما است و ما هم این مسئله را تا لحظه آخر پیگیری می‌کنیم. ما در این مورد شکایت کرده‌ایم و پرونده او به کمیته استیناف رفته است. با فدراسیون صحبت کردیم و مسئولان فدراسیون به طور کامل در جریان هستند.

این در حالی است که امروز روابط عمومی باشگاه سپاهان اصفهان از اضافه شدن مهدی ترکمان به جمع طلایی پوشان اصفهان خبرداده و از وی به عنوان دومین خرید زمستانی این تیم نام برده است. قرارداد ترکمان با سپاهان یک‌ونیم فصل امضا شده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.